نظامی ارسال آمریکا برنامه واشنگتن آمریکایی

نظامی: ارسال آمریکا برنامه واشنگتن آمریکایی کره شمالی پیونگ یانگ پیونگ یانگ واشنگتن پست دونالد ترامپ رسانه های آمریکا

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری ترساندن محسن چاوشی جهت گرفتن مجوز آلبوم

خواننده مشهور پاپ می‌گوید اگر تا چند روز دیگر مجوز آلبومش صادر نشود، آن را منتشر خواهد کرد.

ترساندن محسن چاوشی جهت گرفتن مجوز آلبوم

ترساندن محسن چاوشی جهت گرفتن مجوز آلبوم

عبارات مهم : آلبوم

خواننده مشهور پاپ می گوید اگر تا چند روز دیگر مجوز آلبومش صادر نشود، آن را منتشر خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، محسن چاوشی راجع به تاخیر صدور مجوز آلبوم جدیدش با نام «ابراهیم»، در پیج اینستاگرام خود متنی را منتشر کرد.

او در بخش هایی از این مطلب، نوشته است: «در ابتدای فعالیتم بعد از شش سال تلاش جهت دریافت مجوز و فعالیت به صورت رسمی در چارچوب معین هر لحظه تلاش کرده ام در اصول و قوانین حالا یا موافق یا بعضا مخالف سلایق شخصی ام جهت احترام قدم بردارم ولی حالا …

نظر به پیگیری های مکرر تهیه کننده و مدیر اجرایی آلبوم «ابراهیم» تا این لحظه موفق به دریافت مجوز از وزارت محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی نشدیم.»

او ادامه داده است: «با توجه به وقفه طولانی مدت و احترام به مخاطبینم و جهت دل گرمی این روزهای سخت به اتفاق تهیه کننده تصمیم به انتشار آلبوم در مرداد ماه گرفتیم. بدیهی است که تا تاریخ ۲۰ مرداد ماه مثل ۹ ماه پیش منتظر می مانیم در غیر این صورت با احترام تقدیم خواهد شد. آلبوم دارای کپی رایت بین المللی است و قوانین حق و حقوق مولفین و مصنفین رعایت خواهد شد. »

از آنجا که چاوشی به کپی رایت بین المللی اشاره کرده هست، به نظر می رسد او قصد داشته باشد در صورت صادر نشدن مجوز، آلبوم خود را روی سامانه هایی مانند آیتونز که امکان خرید موزیک را به کاربر می دهد، منتشر کند. از سویی تجربه های پیشین نشان از این دارد که قطعات این آلبوم جهت دانلود رایگان در اینترنت و بعضی وبسایت ها نیز در دسترس قرار می گیرد؛ با این حال عده ای از بازدیدکنندگان اینترنت در تصویر العمل به تصمیم چاوشی، از این خواننده خواسته اند راهی را جهت پرداخت هزینه خرید مجازی این آلبوم معرفی کند.

ترساندن محسن چاوشی جهت گرفتن مجوز آلبوم

واژه های کلیدی: آلبوم | دریافت | اینترنت | تهیه کننده | محسن چاوشی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz